عمومی

راهنمای شرط بندی رئال مادرید – اتلتیکو مادرید در Betforward

رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید امروز در چارچوب بازی های هفته ششم فصل 2023-24  لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید

تاریخ برگزاری: 24 سپتامبر 2023

ساعت برگزاری: ساعت 22:30 به‌وقت‌تهران

رقابت: لالیگا

مکان برگزاری: استادیوم سیویتاس متروپولیتانو

داور بازی: خاویر البرولا روخاس

پخش توسط: DAZN آلمان / DAZN1

بررسی وضعیت تیم‌های رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید

یک دور جذاب از دربی مادرید در رقابت‌های لالیگا در روز یکشنبه در انتظار ماست، زیرا رئال‌مادرید به استادیوم متروپولیتانو برای رقابت با همشهری‌اش، اتلتیکومادرید، سفر کوتاهی می‌کند.

لوس بلانکوس تاکنون با پیروزی در شش بازی از مسابقات مختلف از فصل شروع خوبی داشته است.

اتلتیکومادرید آغاز متناقضی داشته است، اما این تنها دومین بازی خانگی آن‌ها است و آن‌ها دارای رکورد قابل‌توجهی در این ورزشگاه هستند، زیرا 10 بازی خانگی آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند.

در این بازی منتظر گل‌زنی هر دو تیم‌ هستیم. در سه دیدار اخیر بین این دو تیم، گل‌زنی توسط هر دو تیم رخ‌داده است و رئال‌مادرید با فرم خوبی به این بازی می‌آید، زیرا در شش بازی خود موفق به زدن 11 گل شده است.

اتلتیکومادرید تنها در دو بازی از پنج بازی خود توانسته گلزنی کند، اما در 18 بازی خانگی آخر خود تنها یک بار بدون گل مانده‌اند، بنابراین می‌توان انتظار داشت که گل بزنند.

اتلتیکو می‌تواند توانایی قطع سلسله پیروزی‌های رئال را داشته باشد. در دو دیدار اخیر دِربی مادرید، نتیجه نهایی پس از 90 دقیقه به‌تساوی ختم شده است. رئال ممکن است تمام بازی‌های خود را ببرد، اما هنوز به بهترین شکل خود نرسیده‌ و در آخرین بازی لیگ خود با کمی شانس و کامبک به برتری مقابل رئال سوسیداد رسیدند، درحالی‌که رکورد خانگی استثنایی اتلتیکو نشان می‌دهد که آنها می‌توانند حداقل مساوی را به دست بیاورند.

مصدومیت ها و ترکیب احتمالی رئال‌مادرید

سرمربی رئال‌مادرید، کارلو آنچلوتی، از انتخاب یک ترکیب کامل برخوردار نیست. وینیسیوس جونیور (مصدومیت عضله)، آردا گولر (آسیب زانو)، تیبو کورتوا (پارگی رباط) و ادر میلیتائو (پارگی رباط) نمی‌توانند در نظر گرفته شوند.

ما فکر می‌کنیم که لوس بلانکوس احتمالاً با یک ترکیب 4-4-2 به بازی بپردازد و با ارسال کپا آریزابالاگا، ناچو فرناندز، آنتونیو رودیگر، دیوید آلابا، فران گارسیا، فدریکو والورده، آورلین چوآمنی، ادواردو کاماوینگا، جود بلینگهام، رودریگو و خوسلو به میدان بروند.

مصدومیت ها و ترکیب احتمالی تیم اتلتیکومادرید

سرمربی اتلتیکومادرید، دیگو سیمئونه، قبل از این بازی نگرانی‌ای در مورد وضعیت فیزیکی بازیکنان ندارد و گروهی کامل و بدون مصدومیت آماده به میدان رفتن است.

به نظر می‌رسد اتلتیکو با یک سیستم 3-5-2 شروع کند و بازیکنان زیر را انتخاب کند: یان اوبلاک، استفان ساویچ، خوزه خیمنز، ماریو هرموسو، مولینا، مارکوس یورنته، کوکه، سائول نیگوئز، ساموئل دیاس لینو، آنتوان گریزمان و آلوارو موراتا.

بازی های رودررو دو تیم اتلتیکومادرید و رئال‌مادرید

یک نگاه به دیدارهای قبلی میان این دو تیم از تاریخ 2021/03/07 نشان می‌دهد که اتلتیکومادرید یک بازی را برده است و رئال‌مادرید سه بازی و 2 بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

در این بازی‌ها مجموعاً 14 گل به ثمر رسیده است، 5 گل برای اتلتیکومادرید و 9 گل برای لوس بلانکوس. تعداد میانگین گل در هر بازی برابر با 2.33 است.

بررسی آخرین دیدار رودررو دو تیم رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید

آخرین دیدار لیگ بین این دو تیم در روز 25/02/2023 در هفته 23 لالیگا بود که با نتیجه 1-1 به پایان رسید. در آن بازی، رئال‌مادرید 62٪ از مالکیت توپ را داشت و 18 تلاش به سمت دروازه داشت که 7 تای آن در چارچوب بود. گلزنان این دیدار آلوارو رودریگز (دقیقه 85) برای رئال‌مادرید و خیمنز (دقیقه 78) برای اتلتیکومادرید بودند.

در این بازی، داوری توسط خسوس ژیل انجام شد.

فکت‌های بازی

  • در سه دیدار اخیر، هر دو تیم گل زده‌اند.
  • رئال‌مادرید در این فصل از شش بازی، شش برد کسب کرده است.
  • اتلتیکومادرید در 10 بازی خانگی اخیر خود پیروز شده است.
  • رئال‌مادرید در پنج بازی اخیر خود در لالیگا پیروز شده است.
  • در 9 بازی از 10 دیدار اخیر اتلتیکومادرید مقابل رئال‌مادرید در تمامی رقابت‌ها کمتر از 2.5 گل به ثمر رسیده است.
  • در 7 بازی از 8 بازی اخیر اتلتیکومادرید در لالیگا بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

پیش‌بینی ما از بازی

ما فکر می‌کنیم که رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید ممکن است هر دو در این بازی به گل برسند. در یک بازی خوب که به نظر می‌رسد تفاوت چندانی بین این دو تیم وجود نخواهد داشت.

تساوی احتمال زیادی دارد، زیرا انتظار می‌رود که بین آنها تفاوت کمی وجود داشته باشد؛ بنابراین ما فکر می‌کنیم که این بازی با نتیجه 1-1 به پایان خواهد رسید. همکاران متخصص ما پیش‌بینی می‌کنند که در این بازی تعداد گل‌ها کمتر از 3.5 خواهد بود.

تیم محتوای بت فوروارد

Recent Posts

راهنمای پیش‌بینی بازی برنتفورد و منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس در بت فوروارد

برنتفورد و منچسترسیتی دوشنبه شانزدهم بهمن در چارچوب بازی‌های هفته بیست و دوم فصل 2023-24…

5 ماه ago

راهنمای پیش‌بینی بازی اینتر میلان و ناپولی در فینال سوپرکاپ ایتالیا در بت فوروارد

اینتر میلان و ناپولی دوشنبه دوم بهمن در چارچوب بازی‌های سوپرکاپ ایتالیا در فصل 2023-24…

6 ماه ago

آموزش هندیکپ در سایت بت فوروارد

در این مقاله از بت فوروارد ، به پیش‌بینی هندیکپ خواهیم پرداخت. ما توضیح می‌دهیم…

8 ماه ago

راهنمای ارتباط با پشتیبانی بت فوروارد

در جهان امروز، با توجه به پیشرفت سریع فناوری و اینترنت، بسیاری از افراد به…

9 ماه ago

شارژ حساب از طریق پی‌اس-ووچر (PS-Voucher) در بت فوروارد

ووچر پریمیوم یا پی‌اس ووچر (PS-Voucher) یک سیستم پرداخت مشابه پرفکت مانی و ووچرمانی است…

9 ماه ago

راهنمای شرط‌بندی انگلستان – ایتالیا در بت فوروارد

تیم‌های ملی انگلستان و ایتالیا از سری رقابت‌های هفته ششم مقدماتی جام ملت‌های اروپا در…

9 ماه ago