عمومی

راهنمای شرط بندی منچسترسیتی – ناتینگهام فارست در بت فوروارد

منچسترسیتی و ناتینگهام فارست امروز در چارچوب بازی های هفته ششم فصل 2023-24  لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی منچسترسیتی و ناتینگهام فارست. این بازی را میتوانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش بینی کنید.

اطلاعات بازی منچسترسیتی و ناتینگهام فارست

تاریخ برگزاری: 23 سپتامبر 2023

ساعت برگزاری: 17:30 به‌وقت‌تهران

رقابت: لیگ برتر انگلیس

مکان برگزاری: استادیوم اتحاد

داور: آنتونی تیلور

پخش توسط: Sky Go Germany / WOW / Sky Sport Premier League

بررسی وضعیت تیم‌های منچسترسیتی و ناتینگهام فارست

سرمربی منچسترسیتی، پپ گواردیولا، ممکن است پس از پیروزی در بازی وسط هفته در مقابل تیم ستاره‌سرخ بلگراد، تصمیم به انجام تعدادی تغییرات در ترکیب اصلی بگیرد، اما حتی تیمی که بازیکنانش تعویض شوند، همچنان باید مقابل ناتینگهام فارست بسیار قدرتمند باشد.

سیتیزن ها به دنبال حفظ رکورد 100٪ خود در فصل 2023/2024 هستند و احتمالاً در برابر تیم ناتینگهام فارست با تمام قدرت به میدان خواهند رفت. جرمی دوکو که در بازی مقابل وست هم گل مساوی را به ثمر رساند، احتمالاً در ترکیب اصلی حفظ خواهد شد، درحالی‌که شاید حضور جان استونز، جک گریلیش و کوواچیچ برای بازی روز شنبه در هاله‌ای از ابهام باشد. ستاره میانه میدان، کوین دی بروین، به علت مصدومیت بلندمدت غایب خواهد بود.

ناتینگهام فارست در دیدار اخیر خود با منچسترسیتی در فوریه در ورزشگاه سیتی نتیجه مساوی 1-1 را کسب کرد و تاکنون در تمام پنج بازی لیگ برتر خود گلزنی کرده است. حتی در باخت‌هایی که به تیم‌های آرسنال و منچستریونایتد داشته‌ است.

ناتینگهام فارست می‌تواند حداقل یک گل را به ثمر برساند. اگر چه منچسترسیتی به‌عنوان قهرمان لیگ برتر، در چهار بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها گل خورده است.

ناتینگهام فارست می‌تواند نتیجه‌ای مناسب کسب کند. این تیم فصل گذشته با نتیجه 6-0 در این مقطع از منچستر شکست خورد، اما تکرار چنین نتیجه‌ای به نظر می‌رسد احتمال کمی داشته باشد. منچسترسیتی پس از یک شب اروپایی و با یک لیست مصدومیت‌های بزرگ به این بازی می‌آید، بنابراین پیروزی با نتیجه 3-1 تا حدی معقول به نظر می‌رسد. منچسترسیتی در پنج بازی خود در لیگ برتر 14 گل به ثمر رسانده‌ است، میانگین 2.8 گل در هر بازی.

ارلینگ هالند در بازی مقابل تیم ستاره‌سرخ بلگراد به نتوانست گلزنی کند؛ اما در لیگ برتر انگلیس تاکنون هفت گل به ثمر رسانده است و این بازیکن نروژی توقف‌ناپذیر می‌باشد و می‌تواند در بازی مقابل ناتینگهام فارست در روز شنبه تعداد گل‌هایش را بیشتر کند.

ناتینگهام فارست، از سوی دیگر، در بازی مقابل تیم برنلی توانست بازی باخته را به‌تساوی کشانده و یک امتیاز کسب کند، اما در مقابل منچسترسیتی در استادیوم اتحاد یک کوه بلند برای صعود خواهند داشت.

مصدومیت‌ها و ترکیب تیم منچسترسیتی

زک استفن (جراحی زانو)، کوین دی بروین (پارگی عضله جزئی) و جک گریلیش (مصدومیت ران) برای سرمربی منچسترسیتی، پپ گواردیولا، در دسترس نیستند.

به نظر می‌رسد که سیتیزن ها احتمالاً با ادرسون، کایل واکر، روبن دیاز، مانوئل آکانجی، یوشکو گواردیول، ماتئوس نونس، رودری، فیل فودن، خولیان آلوارز، جرمی دوکو و ارلینگ هالند با ترکیب 4-2-3-1 به میدان خواهند رفت.

مصدومیت ها و ترکیب تیم ناتینگهانم فارست

با ترکیب کامل و بدون مصدومیت، مربی ناتینگهام فارست، استیو کوپر، هیچ نگرانی از نظر مصدومیت بازیکنانش قبل از این بازی را اعلام نکرده است.

به نظر می‌رسد که تیم ناتینگهام فارست احتمالاً از ترکیب 3-4-2-1 استفاده خواهد کرد و با بازی مت ترنر، ویلی بولی، جو وورال، اسکات مکنا، سرژ اوریه، اورل منگالا، چیکو کویاته، اولا آینا، رایان ییتس، مورگان گیبز-وایت و تایوو آوونیی بازی را آغاز کند.

بازی های رودررو دو تیم منچسترسیتی و ناتینگهام فارست

بررسی دیدارهای قبلی این دو تیم از تاریخ 05/02/2000 نشان می‌دهد که منچسترسیتی 3 مسابقه از این بازی‌ها را برده و ناتینگهام فارست 1 بازی و 2 بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

در این دیدارها مجموعاً 20 گل به ثمر رسیده است که 14 گل سهم منچسترسیتی و 6 گل سهم ناتینگهام فارست بوده است. این به معنای میانگین گل به‌دست‌آمده در هر بازی با 3.33 گل است.

آخرین تقابل دو تیم در فصل 2022-23

آخرین دیدار لیگی بین این دو تیم در روز 18/02/2023 در هفته 24 لیگ برتر انگلیس بود و با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

در آن بازی، ناتینگهام فارست 27٪ مالکیت توپ را در اختیار داشت و 4 تلاش به سمت دروازه داشتند که یکی از آن‌ها در چارچوب بوده است. تنها بازیکن آن‌ها که موفق به گلزنی شد، کریس وود در دقیقه 84 بود.

در مقابل منچسترسیتی 23 شوت به سمت دروازه داشت که شش‌تای آن در چارچوب بوده است. برناردو سیلوا در دقیقه 41 گلزنی کرد.

داور این دیدار، گراهام اسکات بود.

فکت‌های بازی منچسترسیتی و ناتینگهام فارست

  • منچسترسیتی در تمام پنج بازی لیگ برتر خود برنده شده است.
  • این تیم در چهار بازی اخیر خود در تمام رقابت‌ها گل خورده است.
  • منچسترسیتی از 17 بازی اخیر خود در لیگ برتر 17 بازی را برده است.
  • منچسترسیتی در بازی‌های خود مقابل ناتینگهام فارست در سه بازی اخیر در تمامی رقابت‌ها بیش از 2.5 گل را دیده است.
  • در سه بازی اخیر منچسترسیتی در لیگ برتر بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

پیش‌بینی ما از بازی دو تیم منچسترسیتی و ناتینگهام فارست

ما باور داریم که ناتینگهام فارست توانایی زدن یک گل در مقابل تیم منچسترسیتی را دارد، اگرچه احتمالاً برای جلوگیری از شکست کافی نخواهد بود.

ما پیش‌بینی می‌کنیم که هر دو تیم موفق به گلزنی خواهند شد و منچسترسیتی  با نتیجه 2-1 موفق به شکست ناتینگهام فارست خواهد شد.

تیم محتوای بت فوروارد

Recent Posts

راهنمای پیش‌بینی بازی برنتفورد و منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس در بت فوروارد

برنتفورد و منچسترسیتی دوشنبه شانزدهم بهمن در چارچوب بازی‌های هفته بیست و دوم فصل 2023-24…

5 ماه ago

راهنمای پیش‌بینی بازی اینتر میلان و ناپولی در فینال سوپرکاپ ایتالیا در بت فوروارد

اینتر میلان و ناپولی دوشنبه دوم بهمن در چارچوب بازی‌های سوپرکاپ ایتالیا در فصل 2023-24…

6 ماه ago

آموزش هندیکپ در سایت بت فوروارد

در این مقاله از بت فوروارد ، به پیش‌بینی هندیکپ خواهیم پرداخت. ما توضیح می‌دهیم…

8 ماه ago

راهنمای ارتباط با پشتیبانی بت فوروارد

در جهان امروز، با توجه به پیشرفت سریع فناوری و اینترنت، بسیاری از افراد به…

9 ماه ago

شارژ حساب از طریق پی‌اس-ووچر (PS-Voucher) در بت فوروارد

ووچر پریمیوم یا پی‌اس ووچر (PS-Voucher) یک سیستم پرداخت مشابه پرفکت مانی و ووچرمانی است…

9 ماه ago

راهنمای شرط‌بندی انگلستان – ایتالیا در بت فوروارد

تیم‌های ملی انگلستان و ایتالیا از سری رقابت‌های هفته ششم مقدماتی جام ملت‌های اروپا در…

9 ماه ago