برنتفورد و منچسترسیتی دوشنبه شانزدهم بهمن در چارچوب بازی‌های هفته بیست و دوم فصل 2023-24  لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به بازی برنتفورد و منچسترسیتی. این بازی را می‌توانید با بالاترین ضرایب در بت فوروارد پیش‌بینی کنید.

اطلاعات بازی برنتفورد و منچسترسیتی

تاریخ و ساعت برگزاری: 5 فوریه 2024، ساعت 20:00

رقابت: لیگ برتر انگلیس

مکان برگزاری: استادیوم انجمن جی تک

بررسی وضعیت تیم‌های برنتفورد و منچسترسیتی

منچسترسیتی ممکن است فصل گذشته سه‌گانه را به دست آورده باشد، اما در فصل 2022/23 نتوانست برنتفورد را شکست دهد، زیرا در خانه و خارج از خانه از زنبورها در لیگ برتر انگلیس شکست خورد. با این حال، سیتی با 8 پیروزی در تمام رقابت ها، وارد این مسابقه در استادیوم Gtech Community می شود. تیم پپ گواردیولا در 10 بازی از 11 بازی اخیر خود حداقل 2 گل به ثمر رسانده است، اگرچه آنها در خط دفاعی قدرتمند نبوده اند.

برنتفورد از دو برد فصل گذشته خود در برابر سیتی بسیار دلتنگ خواهد شد، اما زنبورها برای رسیدن به همان ارتفاعات در این فصل تلاش کرده‌اند و با تنها یک برد و هفت شکست از 9 بازی قبلی خود، به این بازی خواهند رفت. شاید برد برای تیم توماس فرانک مشکل‌ساز باشد، اما گلزنی اینطور نبوده است، زیرا زنبورها در هفت مسابقه گل زده‌اند، بااین‌حال، آنها همچنین 12 بازی را بدون کلین شیت پشت سر گذاشته‌اند. میزبان مطمئناً می‌تواند در یک مسابقه سرگرم‌کننده در روز دوشنبه ایفا نقش کند و شانس آنها برای گلزنی با دردسترس‌بودن ایوان تونی که از زمان بازگشتش تاکنون دو گل به ثمر رسانده است، افزایش‌یافته است. روند پیروزی سیتی بسیار چشمگیرتر شده است؛ زیرا تا حد زیادی بدون ارلینگ هالند بهترین گلزن به‌دست‌آمده است که تنها پس از نزدیک به دو ماه مصدومیت از ناحیه پا به‌عنوان یک تعویض دیرهنگام مقابل برنلی بازگشت. باتوجه‌به اینکه هالند همچنان کاملاً در اوج نیست، آلوارز می‌تواند روز دوشنبه برای یک نقش اصلی دیگر آماده شود، زیرا او در جستجوی نهمین گل خود در لیگ برتر در این دوره از رقابت‌ها است که تعداد گل او در کل فصل گذشته برابری می‌کند.

بررسی ترکیب دو تیم برنتفورد و منچسترسیتی

سرخیو رگیلون نتوانست مقابل تاتنهام بازی کند؛ اما انتظار می‌رود برای این بازی بازگردد. منچسترسیتی شاهد بازگشت هالند و دی بروین بوده است و پیش‌بینی می‌شود که هر دو این بازی را آغاز کنند.

بازی‌های رودررو دو تیم برنتفورد و منچسترسیتی

آخرین رویارویی این تیم‌ها در لیگ برتر، هفته سی و هشتم لیگ برتر در تاریخ 28/05/2023 بود که با نتیجه 1-0 برنتفورد منچسترسیتی را شکست داد.

جایگاه برنتفورد و منچسترسیتی در جدول لیگ برتر انگلیس

تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز رتبه
برنتفورد 6 4 11 31 36 5- 22 15
منچسترسیتی 14 4 3 51 24 27 46 2

 

نکات مهم بازی برنتفورد و منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس

  • منچسترسیتی در هشت بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس و جام حذفی پیروز شده است.
  • منچسترسیتی در این هشت پیروزی 24 گل به ثمر رسانده است.
  • برنتفورد در 2 بازی از 3 بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر انگلیس شکست‌خورده است.
  • برنتفورد در 6 بازی از 7 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس شکست‌خورده است.
  • منچسترسیتی در 5 بازی از 6 بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر انگلیس حداقل دو گل زده است.

پیش‌بینی ما از بازی برنتفورد و منچسترسیتی

دفاع برنتفورد به نظر می‌رسد که در یک شب سخت در عصر دوشنبه قرار دارد. آنها در چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس 12 گل دریافت کرده‌اند و اکنون با منچسترسیتی روبرو می‌شوند. باتوجه‌به اینکه برنتفورد برای پیروزی تلاش می‌کند، پیش‌بینی ما از بازی برنتفورد و منچسترسیتی یک برد خارج از خانه برای منچسترسیتی است که آنها در نیمه و تمام‌وقت برنده شوند.

با ثبت نام در بت فوروارد میتوانید این بازی را با بونوس ۱۰۰ درصد پیش بینی کنید.